Sala weselna z noclegami

Każda para młoda pragnie, aby dzień jej ślubu pozostał niezapomniany dla wszystkich gości. Przyjęcia weselne niestety często oznaczają jednak dużo stresu dla młodych, którzy przez swoje niedoświadczenie wybierają usługi, które później nie spełniają ich oczekiwań.

A przecież wcale nie musi tak być, jeżeli tylko dokona się trafnych wyborów już na poziomie planowania. Organizując wesele z noclegiem, warto zapoznać się z uznaną w okolicy ofertą Zajazdu Jonatan Sztum. Wesela odbywające się w naszym obiekcie to niezmiennie udane imprezy, a profesjonalna obsługa dba o pełen komfort zarówno pary młodej, jak i zaproszonych gości. Przygotowujemy wesela już wielu lat, dzięki czemu nasz zgrany zespół jest zawsze o krok przed uczestnikami zabawy, wyprzedzając ich potrzeby i dbając o to, aby wszystko pozostawało dopięte na ostatni guzik.

Dom weselny Jonatan oferuje Państwu dwie przestronne sale, bogate menu z możliwością dostosowania do indywidualnych preferencji, a także 45 komfortowych miejsc noclegowych dla gości z daleka. Wspieramy organizację każdego wesela, dzieląc się naszym bogatym doświadczeniem oraz kontaktami z najlepszymi podwykonawcami odpowiedzialnymi za dekoracje czy muzykę.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasza sala weselna z noclegami czeka na kolejne pary młode i ich gości, dlatego zachęcamy również do odwiedzin i przekonania się na własne oczy, jak piękną ofertę przygotowaliśmy, również na bale karnawałowe.

Polski Fundusz Rozwoju