Komunia

Często przypominające małe wesela, przyjęcia komunijne to dziś doskonała okazja, aby wspólnie świętować z całą rodziną. Listy gości są czasami bardzo długie, a przecież zabiegani rodzice chcieliby również móc cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Obsługa naszego zajazdu przygotowała dla Państwa ofertę komunijną, zdejmującą z barków zatroskanych rodziców większość obowiązków związanych z organizacją przyjęcia.

Pierwsza komunia to niezwykły dzień, dlatego zasługuje na odpowiednią oprawę. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne i pięknie udekorowane sale. Ilość i rodzaj dekoracji ustalimy wspólnie, po wcześniejszych konsultacjach. Nasi Szefowie Kuchni przygotowali także specjalne, odświętne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje możliwość dopasowania proponowanych dań do indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Jeżeli wybiorą Państwo nasz zajazd, o miejsca noclegowe nie będzie musiała się martwić rodzina przyjeżdżająca na komunię z dalekich stron. Oferujemy aż 45 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych a także w przestronnych apartamentach. Wszyscy zgromadzeni mogą także skorzystać z naszego monitorowanego, ogrodzonego parkingu.

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu z odpowiednim wyprzedzeniem w szczególności na bale sylwestrowe. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, gwarantujemy odpowiedzieć na nie szybko i wyczerpująco, a także pomóc rozwiązać każdy problem z organizacją przyjęcia komunijnego Państwa dziecka.

Polski Fundusz Rozwoju