Imprezy firmowe

Zgrany zespół stanowi o sukcesach osiąganych przez firmę. Dobra atmosfera w pracy sprawia, że pracownicy chętnie wstają rano i oddają się kolejnym zawodowym wyzwaniom. Aby podtrzymywać podobny klimat w swoim przedsiębiorstwie, wielu właścicieli firm i menadżerów regularnie organizuje integracyjne, podczas których zespół poznaje się bliżej i może nawiązać przyjazne relacje w mniej formalnym otoczeniu.

Dla osób organizujących bale sylwestrowe i imprezy firmowe przygotowaliśmy specjalną ofertę, odpowiadającą właśnie na potrzeby większych grup zorganizowanych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie eleganckie, przestronne sale, mieszczące łącznie 170 bawiących się wspólnie osób. Zapewniamy pomoc przy organizacji oprawy muzycznej i dekoracji wydarzenia.

Nasi Szefowie Kuchni przygotują dla Państwa przemyślane menu, ustalane wspólnie podczas wyczerpujących konsultacji. Istnieje możliwość dostosowania dań do preferencji żywieniowych zaproszonych gości, o czym porozmawiamy podczas umawiania szczegółów.

Chętnych zaprasza także nasz Hotel Sztum, oferujący miejsca do spania w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych oraz w komfortowych apartamentach. Samochody zgromadzeni goście zostawią na bezpiecznym, ogrodzonym parkingu.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów Państwa kolejnej imprezy firmowej czy też organizajci wesela. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Polski Fundusz Rozwoju