O nas

Pozwól nam się przedstawić

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele lokali gastronomicznych oferujących szereg usług. Dlaczego warto powierzyć organizację Państwa wymarzonego przyjęcia właśnie nam? Powodów jest kilka. Nie jesteśmy firmą stawiającą pierwsze kroki w tym biznesie. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu naszej załogi zapewniamy fachowość oraz wysoką jakość oferowanych usług. Przekonali się o tym liczni goście, którzy nam zaufali.
Klient i jego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego w zajeździe „Jonatan” proponujemy bogate menu, a także doradztwo w jego wyborze. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz służymy wszelką pomocą przy organizacji Państwa przyjęć, niezależnie czy chodzi o wesele, bal karnawałowy, imprezę firmową czy jakąkolwiek inną okoliczność..

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
PROFESJONALNA OBSŁUGA
BOGATE MENU
NIEOGRANICZNONE MOŻLIWOŚCI INTEGRACYJNE

„JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ”

Przyjęcia okolicznościowe | Sala weselna z noclegami Sztum Przyjęcia okolicznościowe | Sala weselna z noclegami Sztum Przyjęcia okolicznościowe | Sala weselna z noclegami Sztum Przyjęcia okolicznościowe | Sala weselna z noclegami Sztum

Polski Fundusz Rozwoju