Hotel

Usługi hotelarskie to dziś niezbędny element kompleksowej obsługi dobrze zorganizowanych imprez okolicznościowych . Właśnie dlatego w naszym zajeździe, poza pysznym wyżywieniem, przestronnymi salami i profesjonalną obsługą, oferujemy Państwu także komfortowe pokoje z łazienkami i wi-fi.

Hotel Sztum to niezwykłe miejsce, stanowiące o bezpiecznej zabawie dla licznych gości zajazdu. Zapraszamy do elegancko urządzonych pokoi jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami. Do dyspozycji najbardziej wymagających gości oddajemy także przestronny, luksusowy apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezprzewodowy Internet dostępny bez ograniczeń.

Zachęcamy do wyboru oferty ze śniadaniem, serwowanym dla chętnych kolejnego dnia w wygodnym przedziale czasowym. Nasi szefowie kuchni bardzo dbają o to, aby ten pierwszy posiłek dostarczył Państwu energii i witamin na cały następny dzień.

Przygotowaliśmy również bezpieczny, ogrodzony i monitorowany parking, aby nie musieli się Państwo martwić o swoje auta przez cały czas pobytu. Także nasza lokalizacja, w niewielkiej miejscowości Czernin w pobliżu słynnego miasteczka Sztum, gwarantuje pełny spokój i komfort zabawy i wypoczynku.

Wybierając nasz hotel, decydują się Państwo na profesjonalną obsługę, wygodne pokoje i przestronny parking. Nie warto zwlekać z rezerwacją terminu, dlatego już teraz zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, nie tylko o wesela i organizacje balu sylwestrowego!

 

CENNIK
POKÓJ JEDNOOSOBOWY + ŚNIADANIE
100zł
POKÓJ 2-OSOBOWY + ŚNIADANIE
150zł
POKÓJ 3-OSOBOWY + ŚNIADANIE
200zł
POKÓJ 4-OSOBWY + ŚNIADANIE
240zł
APARTAMENT + ŚNIADANIE
250zł
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie nic, co by Cię interesowało – napisz do nas! Razem na pewno znajdziemy rozwiązanie!

NIE WIERZ NAM NA SŁOWO! ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ I SPRAWDŹ, NA CO NAS STAĆ!

Polski Fundusz Rozwoju