Imprezy okolicznościowe

Dzisiejsze imprezy okolicznościowe to często wystawne przyjęcia na kilkudziesięciu gości. Ich organizacja może być prawdziwą przyjemnością, o ile tylko wybiorą Państwo odpowiednie miejsce i jego obsługę. Obsługa naszego zajazdu zaprasza dziś serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych dla nawet 170 osób.

Oferujemy organizację imprez rodzinnych takich jak wesela, chrzciny czy pierwsze komunie. Przygotowujemy eleganckie stypy dla osób pogrążonych w żałobie. Zapraszamy grupy firmowe, pragnące zintegrować się przyjemnym otoczeniu. Nasze stylowe, przestronne sale to także doskonałe miejsca na bale sylwestrowe i imprezy karnawałowe, organizowane dla większej liczby osób.

Nasi szefowie kuchni każdorazowo przygotowują dla Państwa wyjątkowe menu stosowne do okazji, z możliwością dopasowania proponowanych dań do indywidualnych preferencji. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy pokoje hotelowe z łazienkami i wi-fi. W ofercie pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe, a także przestronne apartamenty. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bezpieczny, ogrodzony i monitorowany parking.

Zapewniamy pełne wsparcie dla organizatorów oraz chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu imprez okolicznościowych. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Polski Fundusz Rozwoju