obiad domowy w zajeździe

Obiad domowy w zajeździe? Oferty gastronomiczne ośrodków wypoczynkowych

Ośrodki wypoczynkowe z ofertą gastronomiczną można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy z nich specjalizuje się przede wszystkim w noclegach, a ofertę gastronomiczną traktuje jako dodatek do bazy sypialnianej. Tego typu ośrodki można znaleźć przede wszystkim w miejscowościach turystycznych.

Oferta gastronomiczna hoteli czy pensjonatów często kończy się jednak na śniadaniu w formie szwedzkiego stołu. Natomiast drugi rodzaj ośrodków to te celujące przede wszystkim w bogate menu kulinarne i sale, na których możliwe jest przyjęcie dużej liczby gości. W tego typu miejscach noclegi traktuje się przede wszystkim jako dodatkową opcję dla uczestników dużych imprez okolicznościowych, zarówno tych związanych z życiem zawodowym i okołozawodowym, takich jak konferencje czy imprezy integracyjne, jak i tych związanych z życiem rodzinnym w rodzaju komunii, chrzcin, wesel, jubileuszy itp.

Jaką ofertę noclegową i gastronomiczną posiada zajazd „Jonatan”?

Zajazdowi „Jonatan” bliżej jest do drugiego z wymienionych typów ośrodków wypoczynkowych. W związku z tym naszą zaletą jest przede wszystkim bogate, dostosowane do różnych okazji menu. Atutem naszego zajazdu są także dwie sale bankietowe, które są w stanie pomieścić nawet 170 gości, a więc doskonale zdadzą się na największe imprezy okolicznościowe, takie jak wesela. To, że zajazd „Jonatan” skupia się na organizacji imprez, oznacza oczywiście również, że w pełni profesjonalnie przygotowany jest do tego, by w noc następującą po danej uroczystości i poprzedzającą inne wydarzenie (np. między weselem a poprawinami) lub też w kolejne dni konferencji czy wyjazdu integracyjnego zapewnić gościom komfortowy nocleg w Hotelu Sztum. Oferujemy miejsca w pokojach dwu-, trzy- oraz czteroosobowych, których łącznie jest czterdzieści pięć. Zapewniamy także ogrodzony, oświetlony i monitorowany parking. Oprócz tego, że proponujemy bogate menu w ramach imprez okolicznościowych, mamy w ofercie również możliwość zakupu noclegu ze śniadaniem. Wizyta w naszym hotelu będzie też dobrym pomysłem, jeśli będą państwo po prostu potrzebowali noclegu w okolicy miasta Sztum. W takim przypadku, zamiast poświęcać czas na to, aby szukać lokalu do stołowania poza hotelem, można zjeść domowy obiad u nas, w tym samym ośrodku, w którym czekają na państwa miejsca noclegowe.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz