Miejsca noclegowe

Na terenie obiektu Jonatan do Państwa dyspozycji pozostaje na stałe 15 komfortowych, elegancko urządzonych pokoi noclegowych. Ofertę kierujemy przede wszystkim wszystkich uczestników wesela, imprez okolicznościowych i balu sylwestrowego odbywających się w naszym lokalu, którzy z różnych przyczyn nie chcą wracać do domu po zakończonej zabawie. Gwarantujemy nie tylko spokojne i wygodne noclegi, ale także pyszne śniadanie oraz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Przygotowaliśmy pokoje noclegowe jedno, dwu, trzy i czteroosobowe, a także przestronny apartament. W każdym z pokoi znajduje się łazienka do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Bez ograniczeń dostępne jest wi-fi. Gości zapraszamy również do skorzystania z pakietów z wyżywieniem. Istnieje możliwość wykupienia śniadań na kolejny dzień po noclegu, a także obiadokolacji lub obiadu i kolacji w zależności od indywidualnych preferencji żywieniowych. Niezależnie od dokonanego wyboru, nasi Szefowie Kuchni dołożą wszystkich starań, aby zaspokoić Państwa podniebienia.

Przez cały okres pobytu auta naszych gości czekają na nich bezpiecznie na ogrodzonym, monitorowanym parkingu.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa pobytu. Sympatyczna obsługa z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju noclegowego przez formularz na naszej stronie internetowej.

Polski Fundusz Rozwoju